הדור הבא של תזונת הספורט -
תוצר תהליך סטארטאפ של מתוק וקל וחדשנות מעשית

 

אנחנו שמחים להציג לכם חוש חדש – החוש השישי ואת המוצר הראשון בעולם שיודע לתקשר עם החוש הזה ולרתום אותו לטובתכם!

כשחברת מתוק וקל החליטה שהיא רוצה לכבוש את העולם ידענו שמעבר לזה שאנחנו צריכים להמציא את הדור החדש של הממתיק, אנחנו צריכים קטגוריה חדשה – חדשה עבור החברה וחדשנית עבור העולם.

היכולות הקיימות בחברה והטרנד העולמי הובילו אותנו אל קטגוריית הספורט.

החלטנו לשנות את כללי המשחק בקטגוריה הזו שצומחת באופן דרמטי משנה לשנה.

כדי לשנות כללי משחק, כדי להמציא את הקטגוריה מחדש יש צורך לעשות שימוש בכלים המתקדמים ביותר – המחקר העדכני ביותר, מקורות ידע מתקדמים, חשיבה קריאטיבית שתביא לפריצת דרך.

יש צורך בהבנה מעמיקה של השוק והצרכים בהתחברות אמיתית לקהל היעד.

כל אלה הובילו אותנו לפיתוח של שני מוצרים חדשניים ופורצי דרך שנרשמו כפטנטים בינ"ל ומביאים לצרכן את הדור הבא של תזונת הספורט.

המוצר הראשון הוא ספריי אנרגיה, כן אנרגיה בספריי איך אפשר לספק לגוף אנרגיה בהתזה אחת? התשובה פשוטה אבל גם מורכבת –

חוש חדש התגלה במחקרים אחרונים שפורסמו במהלך 2016 ו 2017 ע"י האוניברסיטאות המובילות בעולם בניהן גם הארווארד, חוש שישי או החוש לפחמימות, בדיוק כמו שיש לנו חוש למתוק, חוש למלוח, לחמוץ לחריף יש לנו גם חוש לפחמימות, אם נדע לדבר עם החוש הזה נדע לנצל אותו לטובתנו.

מה זה אומר? כשאנחנו עוסקים בפעילות ספורטיבית וזקוקים לאנרגיה מידית, זמינה הדרך שהייתה פתוחה לפנינו עד היום הייתה לאכול פחמימה בדרך כלל פחמימה שהיינו צורכים בצורה של ג'ל, כל מי שהתנסה בג'ל הזה יודע שהוא כבד, מעיק אפילו עד כדי בחילה.

הספריי החדש שלנו מביא אלטרנטיבה קלה הרבה יותר, השפרצה אחת של הספריי אל חלל הפה נוגעת ומפעילה את החיישנים של חוש הפחמימות, אלה משדרים למח – קיבלנו פחמימה והמח משחרר אנרגיה לשרירים.

ככה, בקלות, ללא קלוריות מיותרות, ללא תחושה כובד, ללא בחילות, ללא מאמץ בזמן הפעילות, פשוט אנרגיה קלה, זמינה, אפקטיבית.

המוצר השני הוא כוסות חלבון:

לראשונה בעולם משקה חלבונים חם, למה לראשונה בעולם? כי עד היום אין בעולם טכנולוגיה המאפשרת המסה של חלבונים במים חמים. מהיום יש!

משקה חלבונים חם בטעמים מפנקים של קפה, עוגיות חמאה וקרמל מלוח בכוסות חד פעמיות בכמות מדודה וביחס מדויק של חלבון ופחמימות.

שני המוצרים הם תוצר של תהליך סטארטאפ של חדשנות מעשית וחברת מתוק וקל ופותחו בליווי של טובי המומחים מעולם התזונה והספורט.

פודטק הלכה למעשה.


קישור לכתבה בדה מרקר - תכירו את Fit4Style, אנרג'י ספריי ומשקה חלבון החם הראשון בעולם

אם הצורך בחדשנות בוער גם אצלכם בארגון, אנחנו בחברת חדשנות מעשית, נשמח לעזור לכם להמציא את החדשנות שלכם. צרו קשר

<    >
ניווט לדף מספרים עלינו

עדכון:
ספריי האנרגיה של "מתוק וקל", מוצר מדויק וחכם- קוטף פרסים!


לראשונה בעולם אריזת ספריי אנרגיה, מושלם להתזה תוך כדי תנועה באמצעות פיתוח שיטת התזה בשאיבה לסחיטה של השקית ויציאה של חומר מהפייה בכל כיוון.
המוצר בעל מתקן נשיאה רב פעמי עם שקיות תרסיס חד פעמיות להיגיינה מרבית. האריזה הייחודית מאפשרת שימוש במנות קטנות – single dose. מבנה האריזה יוצא הדופן מאפשר ריסוס ביד אחת, תוך כדי פעילות גופנית.
פטנט בינ"ל שעכשיו זכה להכרה בינ"ל בתחרות היוקרתית Innovation award 2019 by the world packing organization בפרס האריזה החדשנית בקטגוריית המשקאות.
כשהמוצר, מדויק חכם ונכון לצרכנים וגם ארוז באופן פונקציונלי, זה רק עניין של זמן עד שהגיעו גם הפרסים.