"ההיכרות שלי עם צוות חדשנות מעשית בראשותה של טל לייזר הינה בת מספר שנים ובמסגרת שתי חברות שונות. במסגרת העבודה המשותפת, הוצגו לחברה אתגרים משני סוגים שונים:
1. איתור פתרון טכנולוגי שמחייב השקעה נמוכה, לפיתוח וייצור מוצר מתחרה למוצר ששולט בשוק. תוצאות העבודה היו סקירה של אלטרנטיבות ואיתור פתרון טכנולוגי וספקים רלוונטיים בעלות מתאימה לבריף.
2. תהליך חדשנות בקטגוריות מקבילות לאיתור פתרונות קונקרטיים וברי יישום בזמן מהיר. תוצאות העבודה היו רשימה של פיתוחים אפשריים מעולמות תוכן דומים ומקבילים וקונספטים מוצריים אשר ניתנים ליישום מהיר יחסית תוך שימוש בספקים מובילים בתחום.
בשני התהליכים, תוצאות העבודה המשותפת עמדו בציפיות תהליכי חדשנות מעשית ומהוות קרקע פורה להמשך עבודה משותפת."

מיכאל רבינוביץ', סמנכ"ל שיווק וקימעונאות, מי עדן  (לשעבר מנהל יחידה עסקית בתנובה)
כותבים עלינו

"על בסיס עבודתי המשותפת עם "חדשנות מעשית" אני יכול לומר כי טל לייזר הינה יתרון משמעותי לכל חברה שתעבוד איתה. השקעה בתהליך החדשנות אותו היא מובילה הינה השקעה מניבה - מנוע צמיחה עבור החברה לכמה שנים קדימה. החשיבה היצירתית "מחוץ לקופסא" לצד החשיבות הגדולה ליישומיות הרעיונות הובילה לאיתור מגוון מוצרים חדשים רלוונטיים ברמה גבוהה, וכל זה תוך עמידה מצוינת בלוחות זמנים והתנהלות באווירה חיובית ומקדמת".

אורי זר, מנכ"ל זר הייטק
"שיתוף הפעולה עם חדשנות מעשית הוא מרתק. אתה שואל את עצמך מה כבר יכולה חברה שאין לה מושג בתחום שלנו לחדש לנו? הרי אנחנו כבר מעל 60 שנה בשוק הזה ומכירים אותו על בוריו... ואז אתה מגלה שהתחקיר מקצועי ביותר, ששום דבר לא נשמט מעיניהם, ולהפך, הם יודעים להסתכל איפה שאנחנו לא מחפשים. מחוץ לקופסה - הרחק במקומות זרים.
מצגת החדשנות פתחה לפנינו אופקים חדשים וחשיבה חדשה.
החברה מתנהלת בנחישות, במקצועיות, באכפתיות ובלב פתוח! תהליך הכרחי לכל חברה שאתה מבין את עוצמת משמעותו רק אחרי שלקחת בו חלק".

סנדרה אהרון ברט, מנהלת פיתוח בקודקוד - משחקי חברה בינלאומיים
"הפנייה לחדשנות מעשית נעשתה במסגרת אסטרטגיית הכללית למצוינות ומובילות.
תוצרי העבודה למטרות שהוגדרו היו יצירתיים, מקוריים וחדשנים לתחום ועם זאת פשוטים להטמעה ויישום בארגון מורכב. תהליך העבודה היה רצוף הנאה, הבנה מקצועית של הצרכים ומחויבות מרגשת!!!"

ד"ר ורד שבדרון, מנהלת מחלקת חדשנות ופיתוח שירותים, אגף שירות קופת חולים כללית
"תהליך העבודה עם חדשנות מעשית היה פורה, מאתגר ואינטנסיבי.
התהליך מחייב מחויבות מלאה של כל הדרג הניהולי.
התהליך הניב תוצרים מאד מיוחדים ומעניינים.
תוצר העבודה המשותפת , מלבד מטרות הפרויקט שהוגדרו בראשיתו, הניע תהליך חשיבה ורביזיה שיווקית בחברה".

אבי שריקי, מנכ"ל ובעלים, קוסקוס מזון בע"מ
"מרכז הבניה הישראלי, הארגון המוביל את עולם הבניה ומייצג את כל ענפי הבניה בישראל, פועל באופן מתמיד להביא לקטגוריה זו תפיסות חדשות ומוצרים חדשים.
התהליך אותו עברנו עם חברת חדשנות מעשית פרס בפנינו מגוון רעיונות למוצרים, טכנולוגיות ושירותים ועוד עולם שלם של חדשנות בתחומי התצוגות ושיטות שיווק ומכירה.
כל אלה השתלבו ומשתלבים בתכניות הצמיחה והפיתוח שלנו.
העבודה לצד חדשנות מעשית הייתה מלהיבה ומרתקת. הרצינות, הבקיאות, רמת ההעמקה והמחויבות לתוצאות פורצות דרך מחד ויישומיות מאידך משתלבים למוצר יוצא דופן בתחום זה."

ערן רולס, מנכ"ל ובעלים, מרכז הבנייה הישראלי
"טל משלבת ידע מקצועי נרחב בתחום המזון והיכרות עם ספקים רבים בארץ ובעולם שיחד חוברים לחדשנות אמיתית ובניית קונספטים המבוססים על רכיבים חדשניים ויחודיים.
הרבה שעות עבודה ומחשבה הושקעו בסדרת WELLNESS של לייף (דגנים, חטיפי בריאות וגרנולות) שהובילו למוצרים ייחודיים בתחומם בעלי ערך מוסף ובריאותי לצרכן. 
חדשנות מעשית - מבטיחה ומקיימת."

חני לוטן, מנהלת מותג לייף, סופרפארם
"זיתא, כחברה המובילה את עולם שימני הזית בישראל, נכנסה לתהליך חדשנות עם חברת חדשנות מעשית מתוך הצורך לצמוח ולהתפתח.
מצאנו בתהליך עומק ויסודיות, ובקונספטים המוצריים - חשיבה מקורית ושונה שפתחה בפנינו מגוון אפשרויות מעשיות חדשות.
הקשר עם החברה נמשך גם אחרי התהליך בליווי הפיתוח, מתוך רצון אמיתי ותשוקה גדולה של הצוות לראות את המוצרים "קורמים עור וגידים" ומצליחים על המדפים."

לאה מלכה, מנהלת שיווק, זיתא מקבוצת ויסוצקי
"העבודה שלנו עם חברת "חדשנות מעשית" הייתה מרתקת, אינטליגנטית  ומעניינת מאוד. היא סייעה לנו "לפתוח את הראש" מעבר לעשייה היומיומית. חברת "חדשנות מעשית" יודעת לבצע מחקר מעמיק ומקצועי תוך הצצה לעולמות של ארגונים שונים בארץ ובעולם, לאתר מגמות וטרנדים מעניינים ולייצר כמות גדולה של רעיונות איכותיים, שכל אחד מהם יכול להפוך להזדמנות עסקית בפני עצמה.
מעבר לרקע ה"תיאורטי" של הרעיונות, התוספת המבורכת היא היכולת וההכוונה לאופן היישום והפיכתם לתוכנית מעשית פרקטית.
אני ממליץ על ביצוע תהליך שכזה לכל מי שמחפש תובנות למגמות עתידיות ולחדשנות, בתחומי פעילותו,  ואת הכלים להפוך אותם לעבודה אמיתית בשטח."


רוני חליבה, מנכ"ל אורדע פרינט
"מצגת החדשנות של חדשנות מעשית פשוט ״העיפה״ אותנו לשמיים. אין ספור רעיונות וכיוונים - חלקם פריצות דרך גם ברמה העולמית. מה שמייחד את העבודה עם חדשנות מעשית בעיני זה שהרעיונות לא נשארו על הנייר כרשימה שאולי יום אחד נגיע אליה (מה שקורה ברוב תהליכי החדשנות בארגונים) - כל רעיון היה מגובה בספקים של חומרי גלם אריזות ויצרנים. כל רעיון נבדק גם כלכלית. עם סיום הסינון הראשוני, צוות חדשנות מעשית הוביל אותנו ממש יד ביד למימוש הקונספטים, כולל לוחות זמנים חוזים עם ספקים וסיוע מהמדען הראשי.
לסיכום, בעיני היתרונות בעבודה עם חדשנות מעשית:
הצגת רעיונות פורצי דרך לשולחן הדיונים | פרקטיות ומקצועיות | תהליכים סגורים לביצוע על ידי הארגון | חיבור לספקים ומקורות | קשרים טובים ודלת פתוחה אצל המדען | צוות מקצועי שעומד בלוחות זמנים ודוחף אותנו כל הזמן קדימה".


שי בן גרא, מנכ"ל חברת דנשר בע"מ
 
"אני מוכרח להודות: חברת חדשנות מעשית הפתיעה אותי.
מגיע צוות של אנשים (ליתר דיוק נשים), שאין להן שום ניסיון קודם בתחום הספציפי של החברה שלך, ומביא רעיונות חדשניים ופורצי דרך.
ולא זו אף זו, הם מלווים את הרעיון, בנחישות ראויה לציון, לכל אורך הדרך עד למוצר המוגמר.
מסיר את הכובע בפני צוות חדשנות מעשית בראשותה של טל לייזר."


יגאל מורן, מנכ"ל, חמת
"כארגון שחרט על דגלו את נושא הקדמה, אנו במכבי שירותי בריאות כל העת מחפשים אפיקי חדשנות שישפרו את היכולת שלנו לשרת את לקוחותינו. במסגרת זו התקשרנו עם חברת "חדשנות מעשית". שפע רעיונות החדשנות שקיבלנו מטל היו ללא ספק מקוריים ומעוררי מחשבה, ובעיקר העידו על הבנה מקצועית של השוק בו אנו פועלים ועל הקשיים ביישום מהלכים חדשניים בארגון רפואי, הכפוף למגבלות רגולטוריות ואחרות. בימים אלה אנו שוקדים על אפשרויות יישום של חלק מהרעיונות הנ"ל, שבהחלט עונים להגדרה "חדשנות מעשית", ואנו מקווים שבקרוב מאוד קהל לקוחותינו ייהנה מהם."

עופר משולם, סמנכ"ל שיווק, מכבי שירותי בריאות