פעם נוספת, חדשנות מעשית הופכת פחת לזהב!

המשימה שעמדה לפנינו היתה ברורה מהרגע הראשון, הבנו שליקב רמת הגולן יש מאות טונות של גפת - הפחת שנשאר אחרי שמייצרים את היין.

מהר מאוד הבנו שגפת ענבים היא זהב! גפת הענבים מכילה הרכב בריאותי רב עוצמה של אנטיאוקסידנטים (נוגדי חמצון) שנמצאים ביין אבל בכמות גדולה הרבה יותר. גפת הענבים הצנועה והנחבאת אל הכלים, זו שעד היום העבירו אותה להזנת בעלי חיים מבלי להבין את ערכה הגדול, מכילה בתוכה גם את הארומה, הטעם והניחוח המדהימים שכל כך אופייניים ליין. ידענו שיש לנו זהב ביד וכל מה שנשאר לנו זה לחשוף את הייחודיות בדרך הכי אטרקטיבית לצרכן.

החלטנו ללכת על עיקרון של חליטה (זה נשמע פשוט, בפועל זה מורכב הרבה יותר), חליטה שממצה אל תוך המים את הבריאות ואת החוויה המדהימה של היין אבל – בלי האלכוהול ועם מעט מאוד (מאוד) סוכר.
תהליך קלאסי של הפיכת פחת לזהב או בשם הטרנדי שלו golden waste.
מה שיצא זה ה - O.VINE - מים עם זיכרון של יין. ה - WINE WATER היחידים בעולם שעשירים בטעם, בארומה ובכל הבריאות של היין. מעניקים ניחוח משכר וטעם מרענן לכל שולחן - ללא אלכוהול!
ה - O.VINE הוצג לראשונה לעולם בתחילת יולי 2018 בניו יורק בתערוכת ה- Fancy Food וזכה לתהודה ולביקוש רב בארה"ב ובאירופה. וגם זכה להיכנס לרשימת עשרת הטרנדים של ה- The Washington Post.
לכתבה המלאה>>

לאחרונה הוצג ה - O.VINE בקונגרס המים העולמי Global Bottled Water Congress מבית EVIAN שהתקיים זו השנה ה-15 באוקטובר בצרפת וריכז סביבו יצרני מים מכל העולם.
שם הבינו את זה מייד! הבינו שיש כאן משקה שעד היום לא היה קיים וזכינו בפרס הראשון
והיוקרתי בעולם – BEST NEW WATER CONCEPT

כשהקונספט מנצח, הוא מנצח תמיד ומתוך 41 מועמדים מרחבי העולם המקום הראשון הוא שלנו! עבדנו עם צוות יקב רמת הגולן שחלם והאמין והלך איתנו בחדוות יצירה ובנחישות ליישום קונספט חדשני ופורץ דרך שאכן הופך פחת לזהב (golden waste).


 
לקריאה נוספת:
אם הצורך בחדשנות בוער גם אצלכם בארגון, אנחנו בחברת חדשנות מעשית, נשמח לעזור לכם להמציא את החדשנות שלכם. צרו קשר
O.VINE